به گزارش روابط عمومی،رقابتهای دو و میدانی قهرمانی جوانان کشور به میزبانی استان چهارمحالو بختیاری و با کسب ششمین سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان توسط علی قاسم بابایی در ماده 100 متر به پایان رسید.
نتایج اولین روز این رقابتها به شرح ذیل است؛
مرتضی عباسپور از خراسان رضوی قهرمان رقابت ماده ۱۱۰متر مانع شد
۱- مرتضی عباسپور-خراسان رضوی-۱۴.۴۵ثانیه
۲- محمد مهدی کاشفی-همدان-۱۴.۶۷ثانیه
۳- امیر شایان شیرازی-البرز-۱۴.۷۶ثانیه
۴.محد زینی دادگر-اصفهان-۱۵.۲۹ثانیه
۵. امیر حسین زارع زاده-آذربایجان شرقی-۱۵.۶۳ثانیه
کسب ششمین سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان/علی قاسم بابایی هم در ماده ۱۰۰متر مسافر کنیا شد
۱-علی قاسم بابایی-قم-۱۰.۵۲ثانیه
۲- امیر رضا معینپور -لرستان-۱۰.۷۴ثانیه
۳- جلیل پور نصرالهی-ایلام-۱۰.۸۸ثانیه
۴.امیر محمد طالعی-اردبیل-۱۱.۰۲ثانیه
۵. محمد جواد رنجکش-قزوین-۱۱.۰۴ثانیه
۶-دانیال بهادری-تهران-۱۱.۲۴ثانیه
علیرضا جمشاهی از استان ایلام قهرمان ماده ۴۰۰متر شد
۱-علیرضا جمشاهی-ایلام-۴۹.۱۲ثانیه
۲- آرش سیاری -لرستان-۵۰.۱۰ثانیع
۳- مهدی شاکر-البرز-۵۰.۴۳ثانیه
۴. محمد حسین نیک ضمیر-تهران-۵۰.۵۸ثانیه
۵. یونس براتی-خراسان رضوی-۵۱.۵۲ثانیه
۶-سپهر پور عبدالله-مرکزی-۵۱.۵۵ثانیه
پیشتازی امیر فرزام صفری در رقابت ماده ۸۰۰متر
۱-امیر فرزام صفری-کرمانشاه-۱:۵۳.۲۵دقیقه
۲- امیر حسین پاپی -لرستان-۱:۵۵.۱۳دقیقه
۳- علی امیریان-سیستان و بلوچستان-۱:۵۶.۰۴دقیقه
۴. امیر حسین صحرایی-کرمانشاه-۱:۵۶.۴۱دقیقه
۵. مهدی لقمانی ادهم-همدان-۱:۵۷.۷۸دقیقه
۶-محمد افروز-لرستان۱:۵۸.۴۰دقیقه
پرنده اصفهانی فاتح رقابت ماده پرش سهگام شد
۱-محمد رضا قاسمی-اصفهان-۱۳.۸۷متر
۲- علیرضا امیری -بوشهر-۱۳.۶۸متر
۳- علیرضا کلته-گلستان-۱۳.۳۱متر
۴. سید علی اکبر شوکه-خوزستان-۱۲.۸۹متر
۵. اشکان اسدی-فارس-۱۲.۴۰متر
پیشتازی محمد مهدی کریمزاده از اصفهان در رقابت ماده پرش ارتفاع
۱-محمد مهدی کریمزاده-اصفهان-۲.۰۳متر
۲- حسین بیزار -تهران-۲.۰۰متر
۳- امیر حسین کرمی-گیلان-۱.۸۰متر
قهرمانی صادق صمیمی در رقابت ماده پرتاب دیسک
۱-صادق صمیمی-چهارمحالو بختیاری-۶۲.۰۹متر
۲- محمد رضا رحمانیفر -فارس-۵۶.۹۵متر
۳- محمدرضا جهانی-همدان-۴۳.۴۶متر
۴-علی بیاتی اشکفتی-خوزستان-۳۹.۹۵متر
۵-پوریا کمری-کرمانشاه-۲۷متر
محمد سیستانی از استان گلستان قهرمان ماده پرتاب چکش شد
۱-محمد سیستانی-گلستان-۶۳.۱۰متر
۲- سهند نوری -آذربایجان غربی-۶۲.۹۴متر
۳- پویا زاهد-گلستان-۵۸.۹۸متر
۴-مبین کوثری-آذربایجان غربی-۵۸.۲۱متر
۵-ساسان عظیمافر-قم-۵۴.۵۰متر
۶-ابوالفضل مرادی-مرکزی-۴۴.۴۴متر
امیر رضا ثمودی قهرمان ماده ۳۰۰۰متر شد
۱-امیر رضا ثمودی-آذربایجان شرقی-۹.۰۶.۶۰دقیقه
۲- حسین نوری -کهگیلویه و بویر احمد-۹:۰۸.۲۸دقیقه
۳- امیر حسین کیوانلو-تهران-۹:۱۰.۶۵دقیقه
۴-سید محمد هادی موسوی-اصفهان-۹:۲۰.۹۱دقیقه
۵-امیر محمد سعیدی-همدان-۱۰:۰۱.۰۱دقیقه
۶-امیر حسین صوری یل-گیلان-۱۰:۰۹.۸۳دقیقه
هرمزگان فاتح رقابت ماده ۴در ۱۰۰متر امدادی شد
۱-هرمزگان-۴۴.۶۴ثانیه
۲- اصفهان-۴۶.۱۳ثانیه
۳- چهارمحالو بختیاری-۴۷.۸۹ثانیه
نتیجه رقابت دهگانه پس از پایان پنج ماده روز نخست
۱-سید رضا حسینی-یزد-۳۰۸۷امتیاز
۲-امیر مهدی حنیفه-تهران-۳۰۰۱امتیاز
۳-عبدالباسط حسن زاده-گلستان-۲۴۹۷امتیاز
۴-محمد مهدی غیبی-چهارمحالو
بختیاری-۱۹۶۱امتیاز