حضور وزیر ورزش و جوانان در فدراسیون دو و میدانی

سید حمید سجادی با حضور در محل فدراسیون دو و میدانی با رییس و دست‌اندرکاران این فدراسیون دیدار و با آنها گفت‌وگو کرد.


به گزارش روابط عمومی،سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان ظهر امروز(سه‌شنبه)با حضور در محل فدراسیون دو و میدانی با هاشم صیامی رییس و دیگر دست‌اندرکاران ورزش اول المپیک در کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار وزیر ورزش و جوانان ضمن ابراز خرسندی از حضور در فدراسیونی که سال‌های زیادی از زندگی ورزشی خود را در آن پشت سرگذاشته است اظهار داشت:من از فدراسیون دو و میدانی،ورزشکاران و دست اندرکاران آن خاطرات بسیار زیادی دارم که بخش بزرگی از زندگی من در آن خلاصه می‌شود.

وی افزود:دو و میدانی ایران ظرفیت و پتانسیل بسیار زیادی دارد که امیدوارم با برنامه ریزی‌های خوب فدراسیون شاهد موفقیت روز افزون قهرمانان این رشته ورزشی در میادین بین‌المللی باشیم.

در ادامه این دیدار هاشم صیامی رییس فدراسیون دو و میدانی در سخنانی ضمن خوش آمدگویی به وزیر ورزش و جوانان گفت:خوشحالم که شما بعنوان یک قهرمان پرعنوان و یک پیشکسوت خوش نام‌‌و نشان سال‌های نه چندان ورزش دو و میدانی یک بار دیگر به خانه خود بازگشته‌اید که قطعا این حضور را یک فرصت بسیار ارزشمند برای تمامی جامعه بزرگ و معظم دو و میدانی می‌دانیم.

صیامی ادامه داد:در طول ۲سال حضورم در فدراسیون دو و میدانی برنامه‌های زیادی را تا به حال اجرایی کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم تا با برنامه ریزی‌های خوبی که انجام خواهیم داد قدم‌های بسیار مثبتی در راستای رشد و توسعه ورزش پایه و مادر که خود شما در آن خبره و صاحب نام هستید برداریم.

در پایان این دیدار وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر و قدر دانی از مسئولین و دست‌اندرکاران فدراسیون دو و میدانی توصیه‌هایی نیز در جهت تسریع در پیشیرد اهداف فدراسیون نیز بیان نمود.

در این دیدار علیرضاعاصم یوسفی مدیر عامل
شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و همچنین تعدادی از پیشکسوتان و مسئولین وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشتند.