مبینی: با تشخیص فدراسیون پزشکی حدادی به آلمان خواهد رفت/ حدادی پر افتخارترین ورزشکار تاریخ دو و میدانی است

سرپرست فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت: با تشخیص و تائید کمیسیون پزشکی، فدراسیون پزشکی ورزشی، بعنوان بالاترین مرجع تصمیم گیری در این زمینه احسان حدادی جهت درمان راهی آلمان خواهد شد.

مهدی مبینی در گفت‌گو با سایت فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت: احسان حدادی یک ورزشکار حرفه‌ای است. او نایب قهرمان المپیک، دارای چهار مدال بازیهای آسیایی و پر افتخارترین قهرمان ملی ما در تاریخ ورزش دو و میدانی است. همین سبد افتخارات دلیل موجهی است برای اینکه تمام تدابیر برای بازگشت هرچه زودتر وی به میادین صورت پذیرد. 

وی افزود: با وصف اینکه در سال منتهی به المپیک هستیم و حدادی نخستین ورودی را برای دو و میدانی کسب کرده است و شانس اصلی کسب مدال برای دو و میدانی به شمار می‌رود، با تشخیص کمیسیون پزشکی فدراسیون پزشکی ورزشی حدادی جهت انجام عمل جراحی عازم کشور آلمان خواهد شد. چرا که پزشک مورد نظر که پیش تر جراحی عضله سینه احسان حدادی را بر عهده داشت و اتفاقا با موفقیت نیز همراه بود، بابت بهبودی کامل وی و بازگشت به میادین رقابتی، همچون پیش از المپیک 2012 لندن، ضمانت و تعهد لازم را داده است که این عمل بدون هیچ مشکلی انجام و بهبودی کامل حاصل گردد و احسان در کوتاهترین زمان به تمرینات آماده سازی جهت حضور در المپیک پیش رو بازخواهد گشت.